Kim jesteśmy

BM TRADA to wiodąca, międzynarodowa jednostka certyfikująca, która obecnie funkcjonuje w strukturze Group, zaś wcześniej prowadziła działalność pod nazwą BM TRADA Certification Ltd.

BM TRADA (EBMT) jest niezależną, akredytowaną jednostką certyfikującą, która prowadzi certyfikację wszystkich najważniejszych systemów zarządzania, systemu bezpieczeństwa żywności, jak również łańcucha kontroli pochodzenia produktów i łańcucha dostaw.
BM TRADA oferuje również usługi certyfikacji osób
i wyrobów. W zakresie wyrobów domenę EBMT stanowią zarówno znaki CE, czy Q-Mark jak i certyfikaty FIRA,
czy Secured by Design. Szeroki zakres naszych możliwości został ostatnio dodatkowo poszerzony dzięki połączeniu z grupą BM Trada, która posiada ponad 4500 ekspertów technicznych, zapewniających wsparcie dla ponad 25000 klientów w 32 krajach na całym świecie.

Dlaczego to nam powinieneś zlecić certyfikację Systemu Zarządzania

Nasze doświadczenie w obszarze certyfikacji budujemy już od ponad 40 lat, rozpoczynając od certyfikacji w branży drzewnej i stopniowo rozszerzając zakres usług, aż do obecnych granic. Certyfikacja prowadzona jest zarówno dla branż z sektorów publicznych
jak i prywatnych. BM TRADA prowadzi obecnie działalność w kilkudziesięciu krajach, a jej domeną prócz certyfikacji są również usługi testowania w obszarze materiałów i konstrukcji, bezpieczeństwa przeciwpożarowego czy kalibracji.

Od 2010 roku BM TRADA oferuje swoje usługi również na terenie Polski. Biuro powstało w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie klientów. Obecnie może się poszczycić szerokim wachlarzem usług, które wykonywane są w znakomitej większości przez audytorów z Polski, posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.
W szczególnych przypadkach (rzadko certyfikowane systemy) realizujemy usługi w oparciu o pomoc auditorów z pozostałych oddziałów BM TRADA.
Pośredniczymy w usługach realizowanych przez centralę firmy w przypadku certyfikacji wyrobów, czy nadawania znaków CE i Q-Mark.

Zakres certyfikacji

Zarządzanie Jakością – ISO 9001
Bezpieczeństwo Informacji – ISO/ IEC 27001
Zarządzanie Środowiskowe – ISO 14001
Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy – OHSAS 18001
Zarządzanie Bezpieczeństwem Żywności – ISO 22000
Certyfikacja łańcucha pochodzenia produktów (Chain of Custody) – FSC, PEFC
Certyfikacja łańcucha dostaw (Supply Chain) – RSPO
Odpowiedzialna produkcja rolnicza (kakao i kawa - certyfikat UTZ
Certyfikacja wyrobów – Q-Mark dla wyrobów budowlanych, oznakowanie CE
bmtrada-logo

Klienci doceniają naszą dostępność i bardzo dobrą komunikację. Wybierając współpracę z BM TRADA możesz liczyć na przejrzystą umowę bez żadnych ukrytych kosztów i nasze wsparcie w całym procesie certyfikacji